naše produkty nakupujte zde
 

Pohoda

Na výrobě produktů v kvalitě bio se podílí ekologičtí zemědělci, kteří se v péči o půdu a rostliny obejdou bez průmyslových hnojiv a pesticidů, herbicidů a fungicidů (tedy jedů proti nežádoucím živočichům, rostlinám a houbám) a kteří poskytují svým zvířatům dostatek péče, kvalitního krmiva a životního prostoru pro pastvu i odpočinek. Zpracovatelé bioproduktů jsou lidé uvažující podobně jako ekologičtí zemědělci, neboť se při výrobě biopotravin zřekli používání umělých ochucovadel, barviv a zlepšovadel vůně, chuti a konzistence. Nechávají tedy spotřebiteli zažít biopotravinu v její přirozené barvě, chuti, vůni a kráse i s možnou nevýhodou kratší trvanlivosti.

Slogan Fair Trade znamená spravedlivý obchod. Je výhodný pro ty, kteří nakupují, i pro ty, kteří v chudých zemích pěstují kávu, čaj nebo cukrovou třtinu. Fair Trade zaručuje spravedlivou odměnu a dlohodobé smlouvy výrobcům a pěstitelům zboží, které kupujete. Díky nim můžou důstojně pracovat, žít a rozvíjet místní společenství. S Fair Trade máte jistotu, že při výrobě nebyla zneužita dětská práce a že byly dodrženy přísné předpisy. A to jak po stránce kvality (například zákaz užívání zdraví škodlivých pesticidů podle WHO), tak i po stránce pracovního prostředí (jasně stanovená pracovní doba či používání ochranných pomůcek).
 
Sami jistě víte nejlépe, co přispěje k Vaší pohodě. Bude nás velmi těšit, pokud se budete cítit v pohodě mj. také díky našim čajům, kávám, vínům  a biopochoutkám z kontrolovaného ekologického zemědělství. Náš sortiment se bude postupně rozšiřovat tak, abychom se co nejvíce přiblížili k tomu, co máte rádi. Nás všechny pak může hřát i pocit, že kromě nás je v pohodě i příroda, neboť námi nabízené produkty vznikly šetrným způsobem přátelským k životnímu prostředí.  
 
Zelené, bílé, černé, ovocné i bylinné čaje té nejlepší kvality Vám přinášíme ve spolupráci se Sluneční bránou. A pro děti přináší Rarášek čaje nejlepších chutí a vůní z ryzí přírody... Je libo biokávu z Vídně či exotičtější aroma z Latinské Ameriky? S kofeinem, nebo bez?   
 
U nás nabízíme i sladkou alternativu bez bílého cukru, ztuženého tuku, konzervantů, umělých barviv či chemického aromatu a naopak plnou chutí a zdravých ingrediencí. Vyberte si z široké nabídky rozmanitých ovocných pomazánek, neodolatelných sušenek, jedinečných keksů, úžasně chutných tyčinek. Obdarujte své blízké nebo si dopřejte zdravé potěšení Vy sami. V nabíce najdete i zdravé mlsání pro naše nejmenší. Už jste ochutnali opravdovou biočokoládu nebo biokakao? Kromě toho koupí mnoha našich produktů přispějete férovému obchodu (Fair Trade).

Pozvěte přírodu do Vaši kuchyně. I při vaření můžete myslet na zdraví svých blízkých a přitom vytvářet originální pokrmy vonící dálkami či loňskou dovolenou. Buďte kreativní a slaďte Vaše jídla jinak. Vytvářejte nečekané variace s s kteroukoliv kořenící směsí od Sonnentor.

Ekožena Nikola, 40 let
Mám dvě děti, které velice rády mlsají. Nejraději mají lentilky, ale mně vadí to složení. Když jsem...
 
LUP ovesný vývar (NEMO DOBROTY) - obrázek

LUP ovesný vývar (NEMO DOBROTY)

Balení:400 g
Cena:33